Srovnávače povinného ručení

            Možná vás to překvapí, ale existuje i jiný způsob sjednání pojistek, ať už jde o automobily nebo majetek, než přímo u pojišťovny. Jak je to možné? Existují společnosti, které se živí zprostředkováním produktů pojišťoven. Ptáte se, jestli to má vůbec nějaký smysl? Proč to pojišťovny dovolují? Neutíká jim nějak zisk? A co z toho máme my, zákazníci?

Pomůže vám sjednat povinné ručení kalkulačka?

            Prvním a asi nejvýraznějším pozitivem je to, že máme nabídky všech pojišťoven na jednom místě. Opravdu stačí do jednoho formuláře zadat potřebné informace a na jejich základě pak kalkulačka přehledně vypíše cenu, kterou nám jednotlivé pojišťovny mohou nabídnout. Během minuty tak máte celý trh s povinným ručením před sebou, bez složitého dohledávání, propočítávání (které je často nemožné) a dalšího zbytečného plýtvání času. 

Čeká na vás výrazná sleva

            Nezáleží na tom, zda pro vás nakonec bude levnější ta nebo ta pojišťovna, ať jde o Generali, pojišťovnu Slavia nebo kteroukoliv jinou, sjednání povinného ručení i ostatních produktů je touto cestou prostě levnější a to řádově o desítky procent. Jak mohou tyto společnosti poskytovat výhodnější ceny než samotné pojišťovny? Mají s nimi totiž velmi výhodné smlouvy. Zůstává tedy otázka, proč to dělají samotné pojišťovny. Určitě ne z radosti, že mohou své produkty prodávat levněji. Díky zprostředkovatelům svých produktů mají:

  • Zajištěnu skvělou propagaci a to vlastně zdarma. Pokud by tuto příležitost nevyužily, rázem by nebyly tak konkurenceschopné.
  • Snížené náklady, protože se nemusejí starat ani o propagaci, ani sjednávání, ani o nic dalšího, pouze jim přitékají peníze.
  • Samozřejmě, že pojišťovně zůstávají povinnosti, ale výrazně jí ubude administrativa a práce zaměstnanců.
  • Porovnat povinné ručení