AIM CZECH REPUBLIC, s.r.o.

aim
AIM všeobecná pojišťovací společnost spadá pod skupinu MAI INSURANCE GROUP. AIM CZECH REPUBLIC vznikla v roce 2008 a zaměřuje se především na neživotní pojištění. Pojišťovna se snaží o odlišnou filozofii a jedinečnou obchodní strategii.

 
Hlavním cílem AIM pojišťovny je uspokojit v České republice poptávku po kvalitních a specializovaných službách v oblasti pojišťovnictví. Pojišťovna má sídlo v Praze. Výhradním vlastníkem pojišťovny je společnost MACLERDALE, s.r.o.

MAI INSURANCE GROUP, pod kterou AIM pojišťovna spadá, představuje poskytovatele specializovaných pojišťovacích služeb. Zaměřuje se na oblast střední a východní Evropy a působí na trhu již od roku 1990. S AIM pojišťovnou se kromě České republiky setkáte i v Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Řecku atd.

 

Produkty AIM Pojišťovny

Pojištění motorových vozidel

AIM pojišťovna se snaží o inovativní pojistné produkty. V rámci pojištění motorových vozidel si můžete zřídit Kasko pojištění, které je možné doplnit dalšími speciálními produkty a rozšířeným pojištění motorových vozidel. Oblíbené je také GAP pojištění.

Pojištění majetku

Pojištění majetku AIM pojišťovny je určené podnikatelům. S pojištěním budou chráněni v případě, že svou činností způsobí škodu třetí osobě. Lze se také pojisti proti technickým rizikům. Nabízí se klientům v produktu Allrisk pojištění strojů atd. Kromě strojního pojištění si můžete zřídit pojištění elektroniky.

Další produkty pojišťovny

AIM pojišťovna se zaměřuje na pojištění letadel a lodí. Dále je možné si zřídit pojištění prodloužené záruky. Pojištění prodloužení záruky se týká domácích spotřebičů, ale i další techniky. Pojišťovna se snaží o individuální přístup ke každému klientu, a tak máte i mnoho možností řešení na míru.

 

AIM pojišťovna – pobočky

AIM pojišťovna se zaměřuje především na pojištění motorových vozidel, havarijní pojištění, ale i další produkty. Společnost prosazuje inovativní filozofii a je průkopníkem pojištění totální škody.

AIM pojišťovna má sídlo v Praze 1. Kamenné pobočky této pojišťovny v České republice nenajdete, je však možné se s ní spojit on-line či prostřednictvím kontaktního formuláře, který je na webových stránkách pojišťovny.

Skupina MAI INSURANCE GROUP, která je nadřazená AIM všeobecné pojišťovací společnosti, má sídlo v Budapešti.

 

Povinné ručení – AIM pojišťovna

Základní povinné ručení, které nabízí AIM pojišťovna, je KASKO pojištění. Kromě tohoto pojištění si můžete zřídit:

 • speciální produkty a rozšířené pojištění motorových vozidel
 • pojištění prodloužené záruky pro motorová vozidla
 • GAP pojištění

Pojistný program AUTOMOTOKASKO nabízí tyto produkty:

 • Základní KASKO pojištění
 • Pojištění zavazadel
 • Pojištění výhledových skel
 • Připojištění náhradního vozidla
 • AIM ASISTANCE PLUS – rozšíření
 • AUTOGAP AIM
 • Úrazové pojištění řidiče a osob ve vozidle

 

Pojištění GAP představuje pojištění do nové hodnoty vozidla. Je ve spojení s primárním pojištěním. Je zde i možnost krýt spoluúčast z primárního pojištění.

Asistenční služby

AIM pojišťovna vám nabízí asistenční služby společnosti Monidal. Můžete si zvolit dvě varianty asistenčních služeb:

 • STANDARD
 • PLUS: Má navíc zajištění náhradního vozidla až na 10 dnů a proplacení cesty za opraveným vozidlem či dovoz opraveného vozu řidiči v případě, že si ho kvůli příčinám nehody nemůže vyzvednout.

 

Havarijní pojištění – AIM pojišťovna

Havarijní pojištění si u AIM pojišťovny můžete zřídit ve dvou variantách:

 • Automatokasko: Jde o celý pojistný program, který obsahuje základní Kasko pojištění, pojištění výhledových skel, pojištění zavazadel, rozšířenou asistenční službu AIM ASISTANCE PLUS, úrazové pojištění řidiče a osob ve vozidle, připojištění náhradního vozidla a AUTOGAP AIM.
 • Gap: Představuje pojištění do nové hodnoty automobilu. Je spojené s primárním pojištěním a může krýt i spoluúčast z primárního pojištění. Je platné na území Evropy a Turecka. Neplatí v Bělorusku, Moldávii, Rusku a na Ukrajině.

 

Pojištění majetku

U AIM pojišťovny je možné si pojistit lodě, letadla či si zřídit pojištění odpovědnosti. Parametry produktů jsou nastavené individuálně, takže bližší informace získá klient po domluvě konkrétních podmínek s pojišťovnou. AIM pojišťovna se snaží o řešení na míru. To je jedním z jejich klíčových principů.